Кафедра документознавства та інформаційної діяльності 24/7 на зв'язку

12:34, 24-03-2024

Одна з головних вимог до викладачів кафедри документознавства та інформаційної діяльності - це майстерне володіння комунікативними вміннями. Недостатньо мати високий рівень професійних знань, умінь і навичок. Кожен викладач кафедри повинен створювати доброзичливу атмосферу під час занять, установлювати психологічний і педагогічний контакт зі здобувачами вищої освіти, залучати їх до творчої та наукової діяльності. За словами завкафедри Тетяни Сидоренко, чим тісніші комунікаційні зв’язки між викладачем і студентом, тим вища результативність навчання, повага збоку студентів до викладача, прагнення взаємодіяти під час проведення наукових досліджень, організації культурно-розважальних заходів.

Здобувачі вищої освіти кафедри документознавства та інформаційної діяльності – це прогресивна проєвропейська молодь, яка має свою думку, бажає здобувати сучасні новітні знання й відповідно не сприймає авторитарного спілкування в освітньому процесі.

На кафедрі дуже добре працює інститут кураторства. За кожною групою чи курсом закріплений старший наставник – викладач. Саме куратор під час кураторських годин, індивідуальних бесід, телефонних розмов чи спілкування в соцмережах оперативно доносить інформацію до студентів групи, підтримує зв'язок з рідними здобувача вищої освіти, допомагає адаптуватися до навчального процесу в закладі, умов проживання в гуртожитку; сприяє студентові у вирішенні конкретних питань; допомагає у виборі бази практики, керівника кваліфікаційної роботи.

Важлива умова навчання - це сприятливі особисті стосунки в студентській групі. Роль куратора тут дуже суттєва: саме він підтримує позитивний настрій у групі, коригує ділові й міжособистісні стосунки, швидко й упевнено реагує в нестандартних ситуаціях, формує уміння висловлювати свою думку, співпереживати, радіти успіхам одногрупників.

Куратори кафедри документознавства та інформаційної діяльності зі своїми студентами 24/7 на зв'язку!

А якщо Ваш куратор ще й обіймає посаду завідувача кафедри?! Тоді кураторські години можуть відбуватися в різний день і час доби.

Із третього курсу наші студенти можуть працювати за фахом, здобуваючи практичний досвід, і навчатися за індивідуальним графіком. Ураховуючи побажання третьокурсників щодо дня й часу проведення кураторської години, зустріч куратора Тетяни Сидоренко й студентів третього курсу, що навчаються за освітніми програмами «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», відбулася в режимі онлайн суботнім вечором. На порядку денному були питання: оформлення документів за результатами виробничої практики та підготовлення до безпосереднього захисту практики; написання курсових робіт із навчальної дисципліни «Інформаційно-аналітична діяльність» і дотримання академічної доброчесності; організація екскурсії в одну з установ Києва, із якою кафедра уклала договір про співпрацю і де потенційно можуть працювати наші випускники. І головне: із понеділка, 25.03.24, починається навчання в аудиторіях університету після чотиритижневої практики, тож усім третьокурсникам позитивного налаштування на здобуття нових знань!

Круто бути студентом!

Круто бути студентом кафедри документознавства та інформаційної діяльності!

Дізнавайся більше про життя студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності, приєднуйся до нас у соцмережах: