Нова зірка кафедри ІПЗ — перемога в олімпіаді з англійської мови

17:52, 24-03-2024

З 12 по 14 березня 2024 року в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій проводилась Відкрита університетська студентська  олімпіада з англійської мови. Більш ніж вісімдесят студентів з усіх чотирьох інститутів зареєструвались на сайті університету, щоб взяти участь в олімпіаді. Завдання олімпіади розроблялись викладачами кафедри Англійської мови і дорівнювали рівню В2 за міжнародним стандартом.

Олімпіада проходила у два тури. Перший тур включав завдання з аудіювання, читання та лексико-граматичний тест. Двадцять два учасники олімпіади, набравши більше 220 балів, стали щасливчиками поборотись у другому турі, який передбачав перевірку навичок усного мовлення.

Переможцем олімпіади з почесним І місцем стала Сербіна Анастасія – студентка першого курсу освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» групи  ПД-12.

Крім Диплому за призове місце Сербіна Анастасія отримала Сертифікат, що засвідчуює її рівень знань англійської мови на рівні  В2.

Це підтверджує високу якість навчання в університеті для забезпечення експертності у володінні англійською мовою на високому рівні вже з першого курсу, що є важливим аргументом в подальшому працевлаштуванні, оскільки престижні ІТ компанії проводять відбір на посади для кандидатів з високим рівнем англійської мови.