Практичні знання професіоналів галузі - студентам кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій

10:50, 26-03-2024

Доцент кафедри МВТ Лемешко А.В. довгий час працював в галузі мобільного зв’язку в напрямку налаштування базових станцій, забезпечення мобільним зв’язком областей України і закордону, зокрема побудови сучасної мережі 4G, якою користуються такі компанії, як lifecell, Kyivstar, Vodafone. Виходячи зі свого багаторічного досвіду, Лемешко Андрій Вікторович вирішив, що свої знання потрібно передати молодому поколінню нашого університету.

Чому він обрав саме наш університет?

По перше. Кафедра МВТ найкраще забезпечена обладнанням та програмним забезпеченням мобільного зв’язку, що неодноразово підтвердили акредитаційні комісії НАЗЯВО, які надали високу оцінку, як викладачам кафедри так і її лабораторіям.

По друге. Андрій Вікторович навчався в нашому Університеті, пройшов шлях від викладача до доцента, захистив десертацію доктора філософії з технічних наук, акредитований інструктор академії Cisco і сьогодні передає практичні знання студентам кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій.

По третє. Зав. кафедри Руденко Наталія Вікторівна створила всі умови для педагогічного та наукового росту викладачів, ефективної роботи із студентами, співпраці з провідними компаніями-роботодавцями, які надають можливість проходити практику безпосередньо на виробництві.

Завдячуючи тому, що наша кафедра забезпечена невідмінно обладнанням мобільного  зв’язку, а зокрема обладнанням станцій мобільного зв'язку, антен різних частотних діапазонів, обладнанням передавачів, мультиплексорів, технологій LTE, Wi-Max, Wi-Fi студенти отримують відмінні практичні знання.

Під керівництвом Лемешка А.В. студенти не лише отримують доступ до сучасного обладнання та технологій, але й здійснюють практичні дослідження та експерименти, які допомагають їм глибше розуміти та застосовувати теоретичні знання. Це дозволяє їм вирішувати складні завдання в галузі телекомунікацій та готує до успішної кар’єри в цьому секторі.

Навчання на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій стає не лише цікавим, але й практично корисним досвідом для майбутніх фахівців.

Шановні абітурієнти!!!

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій  за освітньою програмою:

бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”
та
магістрів
“Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”
Якщо у Вас виникають питання щодо вступу  на кафедру МВТ,
ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;
тел., Viber/Telegram 068-219-50-50

або
приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:
Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136
з 9:00 до 16:00!