Як зареєструватись на НМТ 2024? Детальна фото-інструкція

17:14, 27-03-2024

Шановні абітурієнти! До Вашої уваги надається коротка але змістовна фото-інструкція з реєстрації на НМТ 2024.

1. Щоб розпочати реєстрацію на участь в НМТ, потенційному вступникові/вступниці необхідно перейти до спеціального онлайн-сервісу за посиланням.

Перед Вами відкриється наступний рядок, в якому необхідно ознайомитися з чотирма положеннями, які представлені у вигляді гіперпосилань.

Відкривши кожне та ознайомившись із документацією, Вам стане доступна можливість поставити галочку біля: “Із Порядком проведення національного мультипредметного тесту ознайомився(-лася)”. Після чого натисніть кнопку “Розпочати реєстрацію”:

1. На третьому кроці потрібно вибрати через що Ви будете реєструватися на національний мультипредметний тест: через застосунок Дія, або по класиці через форму сервісу УЦОЯО.

Якщо Ви вирішили обрати не стандартний шлях та зареєструватися за допомогою Дії, тоді Вам необхідно через, встановлений на вашому телефоні, застосунок Дія  відсканувати qr-код, який з’явиться на Вашому екрані під час реєстрації на НМТ. Після чого вам необхідно буде підтвердити надсилання копії паспорта до УЦОЯО за допомогою Дія.Підпис і вибрати предмети та місце складання тесту.

1.  Якщо Ви вибрали “Заповнити реєстраційну форму”, то до Вашої уваги буде представлена наступна сторінка, на якій необхідно ввести дані про ваші ПІБ, РНОКПП та документ що посвідчує особу.

Зверніть увагу що поля які підсвічуються червоним кольором є обов’язковими до заповнення!

1. Заповнивши всі необхідні поля, переходимо до четвертого кроку.

Тепер перед Вами з’явиться сторінка із переліком даних, які Ви щойно ввели. Перевірте їх на коректність, після чого натисніть кнопку “Далі”. У разі виявлення помилок, поверніться на минулу сторінку для її виправлення.

1. Вашим п’ятим кроком стане введення контактної інформації, у вигляді особистих e-mail та номер телефона:

1. Після чого, нижче необхідно додати інформацію про вступника, указавши категорію та інформацію про заклад освіти який він закінчив:

1. Далі Вам необхідно обрати де саме, та з яких предметів Ви плануєте складати НМТ, після чого настикаєте “Зберегти інформацію”:

1. На Вашому восьмому кроці ще раз перевіряємо введену до цього інформацію. Якщо все ОК то натискаємо кнопку “Далі”. Якщо ж Ви знайшли помилку то нижче на сторінці є гіперпосилання “Редагувати дані”.

1. На дев'ятому тобто останньому кроці, абітурієнтові необхідно завантажити сканкопії власних документів, а саме:
  • РНОКПП;
  • Документ, що посвідчує особу;
  • Довідка з місця навчання.

І вже після чого, натиснути кнопку “Далі”:

Тепер Ваші дані були надіслані на обробку до Українського центру оцінювання якості освіти. У разі виникнення проблем із документами під час обробки даних, УЦОЯО зв’яжуться із Вами через електронну пошту, яку Ви вказали під час реєстрації.

На цьому вашу реєстрацію на НМТ 2024 - закінчено!

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем бажає Вам вдало здати національний мультипредметний тест та запрошує всіх охочих до себе на навчання!