Відверто про те «… чому я обрав саме кафедру Інтернет-технологій»

10:47, 28-03-2024

Студенти-першокурсники кафедри Інтернет-технологій діляться своїми враженнями – «…Чому я обрав саме кафедру Інтернет-технологій в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій?!».

Головним на кафедрі є навчальний процес. Викладачі прагнуть, щоб з усіх дисциплін були складені робочі програми, методичні рекомендації для проведення практичних та лабораторних занять, питання для поточного контролю, заліку, іспиту, список рекомендованої літератури. І обов’язково має бути підручник. Все це надається кожному студенту. По навчальним дисциплінам «Сучасні Інтернет-технології», «Побудова та аналіз алгоритмів», «Технології програмування» підготовано навчальні матеріали в електронному вигляді, відео-лекції. Дбає кафедра і майбутнє працевлаштування, співпрацює з провідними ІТ-компаніями.

Студенти кафедри Інтернет-технологій разом з іншими студентами Навчально-наукового інституту телекомунікацій – це дружні і щира молодь, яка не тільки сумлінно навчається, а ще й організовано відпочиває.

ПРИЄДНУЙСЯ ДО РОДИНИ  КАФЕДРИ ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЙ!!!