Нагородження переможців І етапу всеукраїнської студентської олімпіади з фізики

18:16, 28-03-2024

Сьогодні відбулося нагородження переможців першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики, що відбулася 19 березня в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій.

За результатами олімпіади місця переможців розподілилися наступним чином:

І місце

• Малащук Костянтин, студент групи БСД-11, Навчально-наукового інституту захисту інформації.

ІІ місце:

• Войтишин Артем, студент групи БСД-12, Навчально-наукового інституту захисту інформації;
  • Постніков Єгор, студент групи БСД-12, Навчально-наукового інституту захисту інформації;
  • Олексійко Владислав, студент групи ІТД-11, Навчально-наукового інституту телекомунікацій.

ІІІ місце:

• Кочегарова Дар’я, студентка групи ІТД-11, Навчально-наукового інституту телекомунікацій;
  • Фещук Христина, студентка групи ІТД-11, Навчально-наукового інституту телекомунікацій;
  • Захаров Сергій, студент групи ІТД-11, Навчально-наукового інституту телекомунікацій;
  • Матвійчук Арсен, студент групи ТСД-11, Навчально-наукового інституту телекомунікацій.

Дякуємо викладачам кафедри вищої математики, математичного моделювання та фізики Андреєвій Н.О., Редьку Р.А., Морозовій С.В., Сімченку С.В. за керівництво призерами олімпіади та організацію заходу.