Команда Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій має характер перемагати в змаганнях Студентської волейбольної ліги ХІХ Універсіади міста Києва 2023/2024 навчального року

18:30, 29-03-2024

З 28 березня 2024р. продовжили матчі Студентської волейбольної ліги (чоловіки, жінки) в програмі XІХ Універсіади міста Києва 2023/2024 навчального року під егідою Київської федерації волейболу. Чоловіча команда ДУІКТ докладає максимум зусиль для гідних виступів на спортивних майданчиках ЗВО столиці, в той час як інші команди сходять не завершив Змагання Студентської волейбольної ліги ХІХ Універсіади 2023/2024 навчального року.

Залишаються дві зустрічі до фінішу другого кола змагань і студенти-спортсмени ДУІКТ разом з наставником доцентом кафедри БЖД та фізичного виховання Попов М.Д. в напруженій боротьбі захищають славу і честь славетного Університету. Бажаємо учасникам змагань сил та наснаги!

Вперед до спортивних вершин! Усім успіху, перемоги та миру нашій Україні!

Олександр Коваль,
завідувач кафедри БЖД та фізичного виховання