Практика 3 курсу кафедри КІ ДУІКТ в комунальному некомерційному підприємстві «Київський міський клінічний онкологічний центр»

10:08, 30-03-2024

Виробнича практика студентів 3 курсу кафедри Комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій вже закінчилась, але відгуки задоволених студентів ми отримуємо досі.

Кафедра Комп’ютерної інженерії ДУІКТ направила на практику студентів третього курсу в комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр». Якщо ви думаєте “що там забули ІТ фахівці?”, тоді ми поділимось з вами що з цього вийшло.

В будь-якій лікарні, в будь-якому підприємстві потрібні фахівці інформаційних технологій, бо світ давно вже цифровізувався. Функції налаштування мереж, налаштування різного обладнання, периферійних пристроїв та персональних комп’ютерів повинні виконувати саме такі фахівці ІТ.

Тому ділимось враженнями з вуст студентів: “спочатку нас ознайомили з обладнанням - медичним лінійним прискорювачем PRIMUS Linear Accelerator. Розказали про його призначення (лікування ракових пухлин), як він це робить використовуючи прискорені електрони, як керується з комп'ютера, як відбувається підключення обладнання та з чого складається. Нам дали завдання детально вивчити документацію. Після детального вивчення нам задавали питання по обладнанню, наприклад, функціонування електронної гармати в хвилеводі. Обговорювали деякі теми з документації, такі як призначення контролерів, клістрон, магнетрон, прискорювальний хвилевід, 4-х портовий циркулятор тощо. На деякі незрозумілі теми, наприклад, вирівнювання променю в коліматорі, ми отримали детальне пояснення зі схемами. Згодом ми наживо розглядали деталі з цієї системи, відповідали на питання про їх призначення.”

Отже, студенти залишились під великим позитивним враженням, збагативши себе новими і дуже важливими знаннями, закріпили раніше отримані знання під час навчання в Університеті.

Для абітурієнтів, які ще вагаються. Кафедра Комп'ютерної інженерії ДУІКТ – готує кваліфіковані кадри, які зможуть знайти собі достойне місце роботи і будуть цінитись всюди, тому що без знань комп’ютера і похідних - в новітньому світі важко.

Вся необхідна інформація по вступу є за єдиним посиланням allmylinks.com/duikt-kaf-ki.

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00 або завітайте онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

Passcode: duikt