Студенти третього курсу кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем пройшли виробничу практику в компанії Huawei!

10:42, 30-03-2024

У рамках співробітництва кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем з компанією Huawei, десять наших студентів третього курсу мали можливість пройти виробничу практику під її керівництвом.

Під час якої ними було освоєно теоретичний матеріал з курсів та лекцій проведених досвідченими менторами компанії, де кожен практикант мав своє, особисте завдання і таким чином зміг навчитися:

• Налаштовувати комутаційне обладнання;
  • Працювати з точками доступу;
  • Аналізувати та оцінювати технічну складову представленого перед ними оснащення;

І власноруч налаштувати бездротову локальну мережу для підключення до Інтернету по всьому паркінгу офісу Huawei!

Кафедра Інженерії програмного забезпечення пишається своїми талановитими студентами та дякує компанії Huawei за надану можливість!