Студенти 1 курсу кафедри Комп'ютерної інженерії ДУІКТ здобувають бронзу на Всеукраїнській олімпіаді з вищої математики!

10:57, 30-03-2024

18 березня на базі кафедри Вищої математики, математичного моделювання та фізики відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Вища математика»

З радістю повідомляємо, що студенти 1-го курсу кафедри Комп'ютерної інженерії ДУІКТ Демчук Назарій (КІД-11) та Соловей Денис (КІД-12) здобули ІІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з вищої математики!

Студенти Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій продемонстрували високий рівень знань та навичок з вищої математики у змаганні за титул кращих. Їхній успіх є свідченням не лише їхніх талантів, але й наполегливої праці та відданості справі.

Завідуюча кафедри Комп'ютерної інженерії Наталія Лащевська поділилась своїми враженнями: "Я дуже пишаюся нашими студентами. Їхня перемога на цій престижній олімпіаді - це результат їхньої невтомної праці та справжньої пристрасті до математики. Це знаменна подія не лише для кафедри, але й для Університету."

Директор ННІІТ Андрій Бондарчук також привітав студентів з перемогою: "Це дійсно видатне досягнення для студентів першого курсу. Їхній успіх свідчить про високий рівень підготовки, яку вони отримують. Ми пишаємося нашими студентами та віримо, що попереду на них чекають ще багато перемог."

Вітаємо Демчука Назарія, КІД-11 та Соловея Дениса, КІД-12 з блискучим результатом на олімпіаді! Їхній успіх є прикладом для наслідування для інших студентів та свідчить про високий потенціал кафедри Комп'ютерної інженерії.

Нагадуємо, що кафедра Комп'ютерної інженерії ДУІКТ – місце, де народжуються амбітні, перспективні та цілеспрямовані, щоб разом будувати нову історію творення української ІТ спільноти.

Всю інформацію по вступу ви знайдете за посиланням

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00 або завітайте онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

Passcode: duikt