Захист виробничої практики студентами 3 курсу на кафедрі Штучного інтелекту

19:11, 31-03-2024

У 2024 році студенти 3-го курсу кафедри Штучного інтелекту проходили 4-тижневу виробничу практику в ГО “ЛУН Місто”.

Протягом практики студенти, активно брали участь і щотижня демонстрували свої знання. Практиканти пропонували свої ідеї та концепт для подальшого проєкту “Мапи свідомого споживача”.

На першому тижні ознайомлення із загальною структурою підприємства проходило в офісі ГО “ЛУН Місто”. Керівники практики від компанії розповіли про структуру компанії, свої проєкти та ідеї.

Впродовж практики студенти аналізували наявні рішення свідомого споживання інших країн, надавали пропозицій по впровадженню діджиталізованих рішень до фінального проєкту мапи свідомого споживання. А також підбирали функціонал, інтерфейс мапи та помилок, яких слід уникнути у створенні продукту.

Також студенти мали можливість опитати потенційних користувачів мапи свідомого споживання, що дало змогу перевірити та покращити свої навички у збиранні даних та аналізі інформації.

Завершальним етапом стала зустріч співзасновниці ГО “ЛУН Місто” Анни Денисенко із зав.кафедри Комп’ютерної інженерії Наталією Лащевською, зав.кафедри Штучного інтелекту Ольгою Зінченко, викладачем каф.КІ Сергієм Коротковим та студентами груп 3 курсу в стінах Університету, які представили своє бачення концепції мапи, зрозумілої потенційним користувачам.

Також студенти отримали від “ЛУН Місто” невеличкі подарунки за свою участь у розвитку майбутнього проєкту.

Участь в даному проєкті стала дуже цікавим досвідом для студентів, а співпраця з ГО “ЛУН Місто” дала мотивацію покращувати себе, розвиватись та збагачуватись новими знаннями.