Відновлення застарілих Android гаджетів на гуртку "Клуб комп'ютерної електроніки". Підняття версії Android та покращення функціональності

13:03, 01-04-2024

На останньому занятті "Клуб комп'ютерної електроніки" наші учасники взялися за важливе завдання - відновлення працездатності застарілих Android гаджетів.

Ця ініціатива виникла через те, що деякі застарілі пристрої (в нашому випадку - планшетів)  перестали отримувати підтримку оновлень для своєї операційної системи, що призвело до обмежень у використанні сучасних додатків та сервісів.

Мета учасників полягала в тому, щоб зробити зі застарілих планшетів більш-менш працюючі та функціональні пристрої, які можна використовувати й у сучасному середовищі.

Для досягнення цієї мети вони використовували кастомні версії операційних систем Android, які дозволяли оновити версію Android на планшетах до більш нових, більш підтримуваних та функціональних версій.

Наприклад, багато з планшетів мали встановлену версію Android 4.2, яка вже давно не отримує оновлень і не підтримується сучасними додатками. За допомогою кастомних прошивок учасники змогли підняти версію Android на планшетах, навіть до 6 або 7, що значно поліпшило їхню функціональність та сумісність з сучасними додатками.

Ця робота має значиме значення не лише для самого гуртка, але й для широкої спільноти користувачів Android-пристроїв. Вона показує, як можна продовжити використання застарілих пристроїв, які вже вважаються застарілими, забезпечуючи їм нове життя та зберігаючи їхню працездатність у сучасному світі технологій.

Коли та де проводиться гурток ? -  Щосереди, о 13:30, ауд. 0-25.

Щоб приєднатися до нашого гуртка та отримувати оновлення про актуальні події, приєднуйтеся до нашої групи в Telegram  за посиланням або за QR-кодом.

КЛУБ КОМП’ЮТЕРНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ

Відвідування занять безкоштовне, проте для участі у практичних заняттях з пайки потрібно придбати витратні матеріали, такі як припій у колбі, флюс, ортофосфорна кислота та каніфоль. Також можна принести власні інструменти за потреби.

Ми чекаємо на кожного студента Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ), незалежно від спеціальності та напряму підготовки. Також, запрошуємо долучитися до нас і майбутніх студентів, впевнившись - спеціальність Комп’ютерна інженерія є актуальною та затребуваною як ніколи раніше.

Наша мета - надати корисний досвід та допомогу у застосуванні знань на практиці, а також сприяти обміну досвідом між студентами та заводити нові знайомства.

Ви абітурієнт, і плануєте вступати після школи чи проф-тех освіти? Або після закінчення бакалаврату? всю інформацію по вступу ви знайдете за посиланням

Кафедра КІ ДУІКТ рада бачити всіх зацікавлених в навчанні, активних й амбітних абітурієнтів.

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00. Не маєте можливості приїхати? Не біда, тоді ми чекаємо на вас онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

Passcode: duikt