Ректор ДУІКТ вручив доктора філософії викладачу кафедри Комп’ютерної інженерії

10:14, 03-04-2024

1 квітня 2024 року Ректор Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Толубко Володимир Борисович вручив викладачу  кафедри Комп'ютерної інженерії Асєєвій Людмилі Анатоліївні диплом доктора філософії.

Весь колектив студентів та викладачів кафедри пишається здобутками Людмили!

Приклад Людмили Анатоліївни доводить, що на кафедрі Комп'ютерної інженерії система викладання та навчання побудована таким чином, щоб кожен міг пройти успішно шлях від бакалавра до доктора філософії.

Колектив висококваліфікованих науковців та педагогів завжди радо допоможе та підтримає своїх студентів на цьому шляху.

УВАГА! Для тих, хто планує вже в 2024 році вступати в аспірантура, зверніть увагу, що ОБОВ'ЯЗКОВИМ є реєстрація та здача ЄВІ (єдиного випробування з іноземної мови)!

Запрошуємо на навчання майбутніх: бакалаврів, магістрів, докторів філософії.

Всю інформацію по вступу ви знайдете за посиланням allmylinks.com/duikt-kaf-ki

Кафедра Комп'ютерної інженерії ДУІКТ рада бачити всіх зацікавлених в навчанні, активних й амбітних абітурієнтів.

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00 або завітайте онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

• Meeting ID: 819 9335 3715
  • Passcode: duikt