Використання підходу CLIL при підготовці фахівців з підприємництва та торгівлі на кафедрі «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності»!

15:59, 03-04-2024

Для посилення вивчення англійської мови здобувачами освіти як на рівні «бакалавр», так і на рівні «магістр» викладачами кафедри «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» використовується підхід CLIL (Content and Language Integrated Learning). «Предметно-мовне інтегроване навчання» надає можливість здобувачам освіти одночасно удосконалювати знання англійської мови та опановувати предметний контент фахової навчальної дисципліни.

Саме цей підхід використовують викладачі кафедри: завідувачка кафедри «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» д.е.н., доц. Згурська О.М. та к.і.н., доц. Качмала В.І. при викладанні дисциплін Бізнес-інновації (StartUp Innovative), Операції з цінними паперами (Cash and Marketable Securities), Управління фінансами (Financial Management) та ін.

Це створює умови для більш систематизованого, глибокого та стабільного засвоєння знань, вмінь та навичок які передбачені при вивченні навчальної дисципліни. При цьому відбувається інтеграція спеціалізованого матеріалу навчального курсу та мовної сторони його викладання, тому англійська мова перестає бути ізольованим предметом навчання.

Використання такого інноваційного підходу дає можливість здобувачам засвоювати іншомовний матеріал у процесі вивчення спеціалізованих дисциплін та бути затребуваним на світовому ринку праці.

Ласкаво просимо на навчання на кафедрі «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій!