Секрети успішного старту з комп'ютерної графіки

10:52, 04-04-2024

Кафедра Робототехніки та технічних систем проводить заняття не тільки для своїх студентів, а також і для студентів інших спеціальностей.

Слід відмітити, що дисципліна «Комп’ютерна графіка і обробка зображень», яка викладається на кафедрі, набуває все більшої популярності серед студентів кафедри Інженерії програмного забезпечення, для яких викладач кафедри Робототехніки та технічних систем Петро Поночовний проводить заняття.

В цьому семестрі суттєво збільшується кількість самих студентів від заняття до заняття, адже цікавість нового матеріалу і методи викладання дисципліни приваблюють студентів і вони охоче опановують нові горизонти та можливості в ІТ сфері з сучасним програмним забезпеченням відомих всесвітніх компаній, вчяться створювати власні графічні проекти, а результати своєї роботи готують, як фінальний проект для подальшого друку на 3D-принтері.

Викладач дуже легко знаходить підходи до студентів, вміє зацікавити не лише дисципліною, але і відкриває раніше невідомі лайфхаки комп’ютерної графіки та навчає можливостям використання по максимуму програмних продуктів, спрямованих під конкретні задачі і специфіку тих спеціальностей, для яких здійснюється підготовка студентів.

Якщо Ви хочете навчитися новим і перспективним сучасним IT-технологіям, то ми завжди будемо бачити Вас серед наших студентів і на наших заняттях.

Нагадуємо, що на кафедрі також діє студентський гурток з «3D моделювання та візуалізації»!