Поглиблене вивчення англійської мови на кафедрі телекомунікаційних систем та мереж

13:20, 04-04-2024

З метою впровадження інноваційного змісту навчання Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій на кафедрі Телекомунікаційних систем та мереж проводиться посилене вивчення англійської мови. Для 1 та 2 курсах проводиться 3 пари англійської мови на тиждень, а на 3, 4 і 5 курсах не менше 20% занять, які викладаються кафедрою, проводяться англійською мовою.

Посилене вивчення англійської мови дає можливість нашим студентам підготуватися до міжнародного тестування в Авторизованому міжнародному центрі промислової сертифікації Pearson VUE, а також успішно пройти співбесіду в одну з провідних телекомунікаційних компаній, які як правило, проводяться англійською мовою і отримати перше високооплачуване робоче місце.

Запрошуємо на кафедру Телекомунікаційних систем та мереж на спеціальність 172 Електронні комунікації та радіотехніка, для додаткової інформації звертайтеся за телефоном: +380 63 485 2406, Завідувач кафедри – Заїка Віктор Федорович.