Галина Іванівна Гайдур: провідний фахівець та натхнення кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки

14:00, 04-04-2024

Ми завжди радіємо, коли випускники після років ретельного навчання та практики отримують високооплачувані робочі місця. Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки безумовно один із лідерів у підготовці професійних фахівців із захисту інформації. І часто виникає питання, що спонукає викладачів та адміністраторів працювати не покладаючи рук і використовувати завжди творчий підхід до навчального та організаційного процесу, залучаючи інноваційні переваги сучасного ІТ світу? Хто переживає за кожного студента, викладача, розклад, аудиторії та обладнання? Вся справа у леді, яка виступає серцем життя кафедри та надихає всіх нас на досягнення мрій, професійного успіху та підтримку майбутніх фахівців. Наш завідувач професор, доктор технічних наук – Галина Іванівна Гайдур успішно керує кафедрою ІКБ з 2018 року. За часи своєї діяльності Галина Іванівна майстерно підвищила професійний рівень кафедри, залучаючи до роботи найкращих студентів, партнерів-роботодавців та викладачів.

Підростаючи у сім’ї інженерів Галина Іванівна завжди мріяла про технічну освіту та роботу, присвячену розвитку та вдосконаленню ІТ світу. У 2001 році успішно закінчивши Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Галина Гайдур спробувала себе у якості викладача, працюючи у рідному університеті. У 2013 році вона захистила дисертацію, присвячену розвитку бездротових мереж. Професійний захисник інформації та викладач зі значним стажем – Галина Іванівна знає всі таємниці про те, як пояснити, допомогти проаналізувати та запам'ятати навчальний матеріал. Її ерудиція та досвід дозволяють успішно викладати такі предмети, як Методологія наукових досліджень у кібербезпеці, Науково-технічний переклад, Теорія інформації та кодування та інше. Навіть якщо викладач захворіє, Галина Іванівна може легко замінити його, демонструючи свою ефективність та глибокі знання.

Наш керівник - виняткова особистість на кафедрі ІКБ. Її майстерність у встановленні й підтримці зв'язків з провідними партнерами, такими як IBM, EUROTELECOM, CISCO, Світ ІТ, ІТ Спеціаліст, ESET є вражаючою. Вона завжди знаходить спільну мову з роботодавцями, що стимулює плідну співпрацю і сприяє вирішенню будь-яких питань. Завдяки її великому досвіду і дипломатичним навичкам, ці організації завжди готові йти нам на зустріч і поважають кожного бакалавра, приділяючи йому багато уваги, розуміючи його потреби. Завідувач кафедри ІКБ здатна з легкістю вирішувати навіть найскладніші ситуації завдяки своєму професійному підходу та спритності.

Навчальні програми і матеріали, розроблені кафедрою, завжди відповідають найвищим стандартам, завдяки активній підтримці партнерів-роботодавців, які безпосередньо беруть участь у їхньому створенні. Провідні ІТ експерти не лише запрошують студентів на практику та роботу, але й надають їм доступ до найновішого обладнання і програмного забезпечення, що є надзвичайно важливим для  професійного розвитку. Зусилля Галини Іванівни забезпечують не лише успішну співпрацю з партнерами, а й сприяють створенню стимулюючого і навчального середовища для студентів, що допомагає їм досягати високих результатів і розвиватися як професіонали в сфері інформаційної та кібернетичної безпеки.

Під лагідним крилом Галини Іванівни студенти знаходять не тільки підтримку, мудру пораду та настанову. Вона може бути і лікарем, і інженером, і викладачем, який цінує кожного бакалавра, магістра і аспіранта. Її тверда позитивна репутація у колег та керівництва свідчить про її професіоналізм та лояльність. Приємним є той факт, що на чолі кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки стоїть пані. Дівчата у сфері кібербезпеки відчувають себе більш комфортно та впевненіше, бачачи успішний приклад у власної завідуючої. Галина Іванівна Гайдур – це не лише керівник кафедри, вона – натхнення для всіх, хто мріє про кар'єру в сфері кібербезпеці. Її вклад у розвиток освіти та підготовку нового покоління фахівців є невимірним. Бажаємо їй подальших успіхів у цій благородній справі!