Шах і мат. Студент четвертого курсу кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем здобув перемогу з олімпіади по шахам!

15:30, 04-04-2024

Черговою, радісною подією для нашої кафедри, стала перемога студента кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем - Петлицького Богдана Романовича в олімпіаді з шахів, який незважаючи на гідний опір з боку опонентів, впевнено просувався по турнірних сходах і у фінальній грі таки зміг вибороти кубок переможця з цього змагання і отримати за це грошову винагороду!

Серед учасників олімпіади також були й інші наші студенти, а саме:

• Вовченко Дмитро Вячеславович;
  • Кішко Олексій Павлович;
  • Козачок Марія Сергіївна;
  • Кордонський Адріан Васильович;

На жаль, нікому з них не вдалося розділити переможні друге та третє місця, проте без подарунків ніхто не залишився.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем пишається всіма своїми студентами, які взяли участь у даній олімпіаді, і хоч далеко не всі вийшли з неї переможцями, отриманий досвід залишиться з вами для здобуття перемог в майбутньому, а пережиті емоції стануть яскравим спогадом із вашого студентського життя!