Виробнича практика в Smart Synergy

16:34, 04-04-2024

У рамках співробітництва кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем з компанією Smart Synergy, десять наших студентів третього курсу мали можливість пройти виробничу практику під її керівництвом.

Smart Synergy - це, компанія яка займається комп'ютерним програмуванням, консультуванням з питань інформатизації, та технічним обслуговуванням машин і устаткуванням промислового призначення.

Відвідуючи офіс компанії протягом усього періоду практики (3 тижні), студенти змогли ознайомитися з основними робочими процесами та під керівництвом працівників розробити план складної комп'ютеризованої мережі для одного із замовників!

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем пишається своїми студентами та дякує компанії Smart Synergy за надану можливість!