Переваги навчання за спеціальністю Комп'ютерні науки

10:39, 05-04-2024

Вивчення нових тенденцій у сфері комп'ютерних наук на кафедрі Комп'ютерних наук являється ключовим елементом підготовки студентів до майбутньої кар'єри. Навчання на нашій кафедрі відкриває ряд актуальних можливостей, які допомагають студентам покращити свої кар'єрні перспективи. Це обумовлено наступними заходами, які впроваджені в навчальний процес.

На кафедрі вивчаються актуальні курси і впроваджені інноваційні програми дисциплін. Ми пропонуємо курси, які охоплюють найсучасніші технології та тенденції у галузі комп'ютерних наук, такі як Прикладне програмування–JAVA, Технології WEB програмування, Програмне забезпечення мобільних пристроїв, Штучні нейронні мережі, Системи управління базами даних, Серверні платформи НРЕ, 3D моделювання та дизайн, Розробка комп’ютерних ігор, тощо. Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри, а саме Навчально-науковий Центр технологій HEWLETT PACKARD.

Апаратною платформою для реалізації у навчальному процесі ІТ технологій високого рівні виступає нове обладнання Центру обробки даних фірми Hewlett Packard Enterprise, який створено завдяки тісній співпраці з цією компанією. В ЦОД встановлені сервер DL360 Gen10 та сервер DL60 Gen9, які є ядром Центр обробки даних; мережні комутатори, комутатори доступу та комутатори ядра, які дають змогу розгортання систем віртуалізації та хмарних технологій; точки доступу Aruba Instant.

Співпраця з компанією Hewlett Packard Enterprise дозволила університету стати частиною міжнародного інституту технологій Hewlett Packard. Тому у нас навчання проводиться по міжнародним сертифікаційним курсам цієї компанії з програмування, комп'ютерних мереж, серверного обладнання, хмарних технологій, а студенти мають можливість отримати міжнародні сертифікати, що дає їм змогу гарантовано отримати перше робоче місце.

Контролер програмно-визначених мереж SDN та хмарна платформа OpenStack є платформами з відкритим кодом. Наші студенти використовують API та скріпти на мовах програмування Java та Python для взаємодії з програмами та їх додатками. У зв'язку з цим, підготовка студентів з цих мов програмування надає їм широкі можливості щодо практичної підготовки як програміста, так і спеціаліста по серверному обладнанню.

КАФЕДРА КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК запрошує Вас навчатися на спеціальності 122 КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ (COMPUTER SCIENCE)!

Ми чекаємо на Вас кожен день на кафедрі Комп’ютерних наук  Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій вул. Солом'янська 7, кабінети 103, 104, 132, 221.

Також Ви можете звернутись за консультацією по телефонам: 063-47-47-924.

#вступ, #вступ2024, #абітурієнтам, #вищаосвіта2024, #бакалар