Вручення викладачу кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем диплому доктора філософії Ректором Державного університету Інформаційно-комунікаційних технологій

15:19, 05-04-2024

Викладацький склад кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем Державного університету інформаційно-комунікаційних технології складається з молодих, висококваліфікованих працівників.

Одним з доказів цього, є те що 1 квітня 2024 року Ректор Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Володимир Борисович Толубко особисто вручив Миколайчук Вірі Романівні диплом ступеня PhD (доктора філософії) та привітав із підвищенням кваліфікації.

Одна з дисциплін, яку викладає Віра Романівна, є «Робототехніка». Курс включає в себе вивчення конфігурації промислових роботів, кінематики та динаміки маніпуляційних роботів, інформаційних пристроїв у робототехніці, а також обробку зображень системами технічного зору.

Особливу увагу приділяється навичкам програмування інформаційних систем роботів, що дозволяє студентам здобути практичні навички у сфері робототехніки та підготуватися до викликів сучасного ринку праці.

Ця  дисципліна викладається частково англійською мовою, що сприяє розвитку міжнародного спілкування та дозволяє студентам покращити свої навички мовлення та розуміння технічної лексики.

Дисципліна дозволяє студентам отримати поглиблені знання про сучасні технології робототехніки та їх застосування в різних галузях промисловості.

Таким чином, навички які студенти отримують під час вивчення цієї дисципліни, стануть в нагоді у майбутньому кар'єрному зростанні та допоможуть їм стати висококваліфікованими фахівцями в галузі інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем пишається кожним своїм викладачем, який робить внесок у розвиток, як наших студентів так і власної кафедри та щиро вітає Віру Романівну з її новим науковим званням!