Вітаємо з успішним захистом дисертації PhD

22:13, 07-04-2024

Співробітники та студенти кафедри Системного аналізу щиро вітають старшого викладача Кузьміча Михайла Юрійовича з успішним захистом дисертації на здобуття вченого ступеня доктора філософії (PhD), який відбувся 5 квітня 2024 року в нашому університеті. Викладацький склад нашої кафедри поповнився ще одним молодим викладачем з науковим ступенем PhD,  частка яких тепер складає 60%. Висока професіональна і наукова підготовка викладачів кафедри Системного аналізу дозволяє навчати наших студентів самим сучасним досягненням в обраній ними спеціальності.

Запрошуємо випускників шкіл, коледжів, всіх майбутніх абітурієнтів 2024 року вступати на навчання на кафедру Системного аналізу Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.