Гартували команди хлопців та дівчат ДУІКТ на чемпіонаті України з перетягування канату

18:20, 10-04-2024

7 квітня 2024 року в м. Київ в Державному торгівельно-економічному університеті відбувся чемпіонат України з перетягування канату серед дорослих в рамках якого проходила XIХ Універсіада міста Києва.

Команди хлопців та дівчат ДУІКТ взяли участь у таких титулованих змаганнях. До складу команди увійшли здобувачі освіти 1, 2 та 3 курсів.

Наші дівчата та хлопці, незважаючи на відсутність досвіду участі в змаганнях такого високого рівня, показали добрий результат та посіли в групах четверті почесні місця.

Щиро вітаємо команду дівчат та хлопців з перетягування канату з хорошим результатом! Дякуємо Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату за участь у заході! Слава Україні! Слава Збройним Силам України. Завідувач кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання Олександр Коваль