Інженерна школа Noosphere: нові можливості для студентів інформаційних технологій Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

17:09, 11-04-2024

Студенти Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій обговорили перспективи співпраці з Лабораторією Noosphere Engineering School

На кафедрі Комп’ютерної інженерії відбулася зустріч студентів, відвідувачів гуртка “Клуб Комп’ютерної електроніки” з директором київської лабораторії інжинірингової школи Noosphere, Іваном Загорулько.

Інжинірингова школа Noosphere або Noosphere Engineering School  – це мережа науково-технічних лабораторій на базі закладів вищої освіти України, відкритих та обладнаних громадською організацією «Асоціація Noosphere».

Noosphere Engineering School створює ефективну startup платформу для молодих спеціалістів України та інтегрує наукові підходи у бізнес-середовище. Лабораторії Інжинірингової школи Noosphere – це осередки інженерної творчості, де студенти та молоді вчені України можуть розвивати свої інноваційні ідеї, отримуючи технологічну та маркетингову підтримку, а також супровід досвідчених менторів та експертів Noosphere.

Щодня лабораторії Noosphere, які розташовані у 8 містах України, шукають студентів, що  прагнуть поглиблювати свої знання та розвиватися.

На зустрічі представника лабораторії Noosphere Engineering School зі студентами було обговорено важливі можливості, які ця школа надає для молодих інженерів та науковців в Україні. Студентам було представлено широкий спектр можливостей, які вони можуть отримати, співпрацюючи з Noosphere Engineering School.

Іван, представник Noosphere Engineering School, поділився зі студентами деталями про підтримку, яку лабораторії готові надавати для їхніх інноваційних проєктів. Ця підтримка включає в себе доступ до необхідних матеріалів та приладів, фінансову підтримку для організації інженерних заходів та проектів, а також супровід досвідчених менторів і експертів з Noosphere.

Студентам було наголошено на тому, що лабораторії Noosphere створюють сприятливе середовище для розвитку їхніх ідей та проєктів, де вони можуть отримати підтримку технологічного та маркетингового характеру. Ця зустріч була важливою можливістю для студентів поглибити свої знання та розширити свої можливості у сфері інженерії та інновацій.

Запрошуємо на навчання майбутніх: бакалаврів, магістрів, докторів філософії.

Всю інформацію по вступу ви знайдете за посиланням allmylinks.com/duikt-kaf-ki

Кафедра Комп'ютерної інженерії ДУІКТ рада бачити всіх зацікавлених в навчанні, активних й амбітних абітурієнтів.

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00 або завітайте онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

• Meeting ID: 819 9335 3715
  • Passcode: duikt