Державнй університет інформаційно-комунікаційних технологій запрошує до участі у Круглому столі «Маркетинг і екологічні виклики»

17:13, 11-04-2024

19 квітня 2024 р. о 12.00 в онлайн форматі відбудеться Круглий стіл  «Маркетинг і екологічні виклики».

Мета круглого столу: обмін досвідом, поширення прогресивних ідей та пошук  інноваційних шляхів розвитку теорії та практики маркетингу через призму екологічних рішень та зелених технологій;  формування соціальних маркетингових компетенцій; розвиток співпраці вищої освіти зі сферою бізнесу та неурядовими організаціями у напрямку формування екологічної свідомості і культури у суспільстві.

Робота заходу планується за такими напрямами:

• оцінка впливу наслідків війни на бізнес і стратегії підприємств;
  • розгляд сучасних екологічних проблем; методів екологічних досліджень;
  • розвиток маркетингу через призму екологічних викликів сьогодення;
  • інноваційні тренди сучасності: маркетингові рішення та зелені технології у виробництві;
  • формування спільних дій громадськості та закладів вищої освіти у питаннях формування екологічної культури молоді.

До участі у заході запрошуються науково-педагогічні працівники, представники сфери бізнесу, громадських організацій та інші особи, яких цікавлять проблеми, що будуть обговорюватися на засіданні круглого столу.

Мова круглого столу – українська

ZOOM: https://us02web.zoom.us/j/8312189488?pwd=UGh2WXRLMkR0Y2ZwcytRNDVMdTZGQT09&omn=81193888832

• Ідентифікатор конференції: 831 218 9488
  • Код доступу: 910739