Навчання без стресу та критичних станів: провідний психолог ДУІКТ провела семінар для студентів 1 курсу

18:20, 15-04-2024

На кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки провідний психолог ДУІКТ – Діана Сергіївна Адамюк провела семінар із засвоєння навичок стресостійкості для студентів 1 курсу. Вона розкрила всі таємниці боротьби зі стресом під час сесії – найважливішого етапу навчання.

Діана Сергіївна розповіла, зокрема, й про визначення стресу та всі його ознаки, допомагаючи бакалаврам розрізняти критичний стан від невеликого хвилювання. А також йшлося про основні причини стресу перед екзаменами.

Студенти дізнались про спеціальні техніки, які допомагають зняти хвилювання, а також поділилися власним досвідом боротьби з хвилюваннями.

Також не обійшли увагою і проблеми, що виникають на початковому етапі навчання, особливо у перший рік. Бакалаври отримали рекомендації, як підтримати однокурсника у стресовій ситуації та як допомогти подолати кризу навчання першого року.

Психолог ДУІКТ також запросила студентів на спеціалізовані факультативи з психології - особлива подія для бакалаврів та магістрів. Найпопулярніший із них - "Психологія формування навичок зі стресостійкості".

Викладачі та адміністрація Державного університету Інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) завжди ставлять перед собою важливе завдання - зробити навчання для студентів не лише ефективним, але й приємним. Важливо, щоб молодь відчувала себе як вдома, а навчальний процес приносив радість і яскраві моменти.

Зустріч із психологом стала важливою подією для студентів кафедри ІКБ. Вони отримали не лише нові знання і навички з управління стресом, а й відчули підтримку та розуміння з боку викладачів та адміністрації. Такі заходи допомагають здобувачам освіти відчувати себе комфортно у навчальному закладі та створюють атмосферу підтримки.