Студенти 4 курсу розпочали переддипломну практику - підприємства-партнери ДУІКТ надали доступ до своєї бази

11:03, 16-04-2024

Студенти Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій 4 року підготовки бакалаврів кафедри Мобільних відеоінформаційних технологій розпочали проходження переддипломної практики. Вона триватиме з 15 квітня 2024 по 12 травня 2024 року.

Раніше, а саме 12 квітня, на кафедрі МВТ студентам проведено інструктаж щодо успішного проходження переддипломної практики старшим викладачем кафедри Хаб’юк Н.С.

Цього року студенти практикуються в компаніях-партнерах кафедри МВТ. Це компанія «IQ Trading», яка працює у сфері відеонагляду, та «СД Профзв’язок», яка працює у напрямку телекомунікацій та мобільного зв’язку.

Сфера діяльності даних компаній в повній мірі відповідає спеціалізації “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”.

Переддипломна практика є важливим елементом підготовки студентів та їх становленню як кваліфікованих працівників у галузі телекомунікацій.