Нове покоління кіберзахисту: студенти 4 курсу СІКЗ розпочали переддипломну практику

15:44, 16-04-2024

15 квітня 2024 року студенти 4 курсу кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту (СІКЗ) Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій розпочали переддипломну практику.

Цей важливий етап у навчанні майбутніх фахівців з інформаційної безпеки дозволяє закріпити теоретичні знання, отримати необхідні практичні навички та здобути цінний досвід роботи в реальних умовах.

Важливо зазначити, що деякі студенти проходять практику в компаніях, в яких вони вже працюють або планують працювати по завершенні навчання. Це дає їм унікальну можливість поєднати теоретичні знання з практичним досвідом та здобути конкурентні переваги на ринку праці.

Цього року студенти проходять практику в низці спеціалізованих установ та організаціях, які спеціалізуються на питаннях захисту інформації.

Це дає їм можливість:

• Ознайомитися з різними підходами до забезпечення інформаційної безпеки в державних та комерційних структурах.
  • Вивчити специфіку роботи фахівців з інформаційної безпеки в різних сферах.
  • Набути практичних навичок з використання сучасних інструментів та методів захисту інформації.
  • Зібрати матеріали для написання дипломних робіт.

Кафедра СІКЗ впевнена, що переддипломна практика допоможе студентам успішно захистити дипломні роботи та стати кваліфікованими фахівцями з інформаційної безпеки.

Кафедра СІКЗ хоче подякувати всім організаціям, які прийняли наших студентів на практику. Ваша співпраця з нами є дуже важливою для підготовки майбутніх фахівців.

Адже студенти кафедри СІКЗ зможуть здобути глибокі знання та навички в сфері інформаційної безпеки, які дозволять їм успішно працювати в установах, пов’язаних з кібербезпекою та захистом інформації.

Така практична підготовка студентів, можливості по наданню нових практичних навичок на базі профільних компаній надає студентам ДУІКТ нових можливостей для професійної кар’єри в сфері ІТ-технологій.