Студенти ДУІКТ отримали можливість стати частиною престижної європейської ІТ компанії

10:28, 17-04-2024

16 квітня 2024 року відбулась зустріч представників ДУІКТ та ІТ компанії Unicorn Ukraine, яка має розгалужену мережу представництв в Україні та п'яти країнах Європи.

Ця зустріч була початком співпраці, яка має продовжитися підписанням відповідного договору, що розширить освітні можливості студентів ДУІКТ та збільшить шанси їх подальшого працевлаштування. Зокрема і в Європі.

Університет представляли директор Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій Андрій Петрович Бондарчук та завідувачка кафедрою Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем Каміла Павлівна Сторчак.

Від компанії Unicorn Ukraine на зустрічі були Лілія Загаєвська - менеджерка з розвитку бренду роботодавця, та Лілія Гіджак - координаторкоа взаємодії з університетами.

Зокрема на зустрічі обговорили та узгодили питання щодо подальшої співпраці за такими напрямками:

• компетенції, якими мають володіти студенти за спеціальністю інформаційні системи та технології;
  • проведення практик і стажувань в компанії;
  • участі в «Ярмарці вакансій», хакатонах та стартапах.

Для довідки:

Unicorn – європейська IT компанія з офісами в Україні (Тернопіль та Київ), Чехії, Словаччині, Нідерландах, Німеччині та Норвегії.

Unicorn розробляє свої продукти, а також працює над розробкою продуктів для великих європейських компаній, вирішуючи потреби різних бізнесів.  Основні технології – NodeJS, React, JS, Java, .NET.

Компанія займається проєктами в різних галузях: енергетика, освіта, банкінг, ритейл, електромобіліті та багато інших.