WEB-надійність найвищого рівня: викладач ДУІКТ отримав ступінь доктора, захистивши важливу наукову роботу

11:30, 17-04-2024

16 квітня 2024 року старший викладач кафедри Інженерії програмного забезпечення Віталій Вікторович Залива отримав диплом доктора філософії (ступінь PhD).

Це результат плідної роботи за чотири роки навчання в аспірантурі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. А за підсумками навчання — 20 лютого 2024 року Віталій Вікторович, під керівництвом доктора технічних наук, професора Андрія Петровича Бондарчука, пройшов процедуру публічного захисту дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії (PhD) на тему "Методика підвищення надійності веб-компонентів на базі методу Isabelle/HOL".

Результати дисертаційної роботи було впроваджено в навчальний процес, а саме, у дисципліни «WEB-технології та WEB-дизайн» та «Основи інженерії програмного забезпечення», що підкреслює головний вектор руху університету, а саме проведення актуальних наукових досліджень та надання студентам сучасних знань.

Віталій Вікторович під час публічного захисту висвітлив здобуті наукові результати, чітко і повно відповів на всі запитання членів разової спеціалізованої ради та присутніх на захисті, показавши високий рівень володіння тематикою  дисертаційного дослідження. Крім того, Віталій Вікторович показав  не лише знання, але й вміння проводити дослідження, аналізувати дані, робити висновки та пропонувати нові підходи до вирішення проблем, що дозволяє бути авторитетним у своїй галузі та надавати студентам якісну освіту, розвивати нові освітні компоненти та програми навчання, які відповідають поточним потребам ринку праці.

Отримання наукового ступеня молодими викладачами демонструє високий рівень підготовки науково-педагогічних працівників кафедри та розвиток науково-дослідної роботи, що є досягненням у розвитку наукового потенціалу всього Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Весь колектив кафедри Інженерії програмного забезпечення щиро вітає його з цим важливим досягненням та бажає подальших успіхів у науковій та професійній діяльності, адже кожне досягнення наших викладачів є приводом для гордості кафедри!