Інноваційна освітньо-професійна програма спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» другого магістерського рівня успішно пройшла державну експертизу: експертна комісія завершила свою роботу

12:49, 25-04-2019

Робота експертної комісії зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», розпочата 22 квітня 2019 року в Державному університеті телекомунікацій, завершила свою роботу 24 квітня 2019 р.

Довга кропітка праця кафедри публічного управління та адміністрування над створенням інноваційної освітньо-професійної програми зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» та її впровадженням у життя отримала державне визнання.

Державна експертна комісія дослідила освітньо-професійну програму та всі навчально-методичні комплекси інноваційних дисциплін, які входять до навчального плану спеціальності і надала схвальну оцінку.

Крім того, державна експертна комісія у складі Голови  експертної комісії - професора кафедри публічного управління та адміністрування Київського національного торговельно-економічного університету, доктора наук з державного управління Науменко Раїси Андріївни  та члена експертної комісії - професора кафедри менеджменту та публічного управління Тернопільського національного економічного університету, доктора економічних наук, професора Монастирського  Григорія Леонардовича провела повну оцінку роботи кафедри та закладу вищої освіти – Державного університету телекомунікацій.

У процесі експертизи було досліджено наукову, навчальну та методичну роботу кафедри публічного управління та адміністрування, матеріально-технічну базу університету, що забезпечує сучасний навчальний процес зі спеціальності та багато інших показників.

Схвальна оцінка роботи університету та кафедри з організації освітнього процесу зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» висловлена у офіційних висновках державної експертної комісії.