Звіти за результатами проходження «виробничої» та «переддипломної» практик студентів

14:40, 15-03-2017

На цьому тижні студенти навчальних груп  РТД-31, РТД-41, РТД-42, які проходили «виробничу» та «переддипломну» практики, звітувалися по результатам їх проходження.

Цього року багато студентів проходило практику на різноманітних телекомунікаційних підприємствах, серед яких оператор зв’язку «UNTC», телеканал CNL, «СЕА ЕЛЕКТРОНІКС Україна», Дата-Центр, ПАТ «Укртелеком», «Київські телекомунікаційні мережі», «Датагруп», «Ukrlife TV», ТОВ «Національні інформаційні системи» та ін.

Оператор зв’язку «UNTC» надає послуги доступу в интернет, IP-телефонії, телебачення; побудова мереж передачі даних; организація онлайн-трансляцій.

ТОВ "СЕА Електронікс Україна" є контрактним виробником електронних пристроїв, а також надає послуги з розробки та виготовлення друкованих плат і комерційним розробкам. Система менеджменту якості підприємств сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2009.

CNL - це найбільша  телемережа, яка веде мовлення практично у всіх країнах світу, ретранслюється в Інтернеті, більш ніж в 400 кабельних мережах і ефірних станціях.

Таким чином студенти отримували практичні навички в Інтернет провайдерів, провайдерів IP-телефонія, операторів цифрових систем телебачення, супутникове телебачення, мобільного зв’язку.

Зокрема, студенти, які проходили практику на підприємстві ТОВ «Національні інформаційні системи» ознайомились з відео та аудіо апаратурою апаратно студійного блоку телестудії, зі студією новин та студією програми «Чорне зеркало», з програмною обробкою декорацій та освітлення, з виготовленням програм (монтажним комплексом), з супутниковою апаратурою.
Було проведено заслуховування кожного студента щодо процесу проходження практики, набутих знань та навичок.

Завідувач кафедри мобільних і відеоінформаційних технологій

д.т.н., професор Сайко В.Г.
тел. (044) 249-25-04