«Датагруп» оголошує конкурс на заміщення вакансії

18:57, 04-04-2017

«Датагруп» оголошує конкурс на заміщення вакансії Інженер з технічної підтримки.

Компанія Датагруп є лідером на ринку телекомунікаційних послуг для бізнесу і надає послуги передачі даних, доступу в Інтернет, телефонії, віртуальної АТС, дата-центру і хмарних рішень.

Компанія шукає активних і цілеспрямованих інженерів з технічної підтримки, зацікавлених в розвитку кар'єри в сфері телеком індустрії.

Кваліфікація:

• Розуміння основних принципів роботи Інтернет і телефонії (більш глибоке розуміння і технічний досвід будуть перевагою).
  • Впевнений користувач ПК.
  • Перевагою буде досвід роботи в підключенні Internet та ТВ.
  • Готові розглядати студентів ВНЗ останніх курсів (!)

З ким Ви будете працювати:

• Ви будете взаємодіяти з існуючими клієнтами, колегами з департаменту ТЗ, технічним департаментом і абонентами.
  • Ви отримаєте підтримку і менторство від старших колег і керівника департаменту.

Що ви будете робити:

• Ви будете спілкуватися з клієнтами, проводити профілактичні та  ремонтні роботи по усуненню аварій, підключення послуги інтернету і телебачення абонентам.
  • Також ви здобудете практичні навички з підключення абонентів до мережі Internet та кабельного телебачення.

Ми пропонуємо:

• Цікаві завдання і можливість рости в сфері розвитку  телеком індустрії.
  • Працевлаштування згідно КЗпП, соціальні гарантії в 100% обсязі згідно законодавства України.
  • Офіційна зарплата.
  • Навчання сучасним методикам підключення абонентів.

Чекаємо Ваші резюме і короткий супровідний лист на адресу: hr@datagroup.ua

Ознайомитися з усіма відкритими вакансіями нашої компанії Ви можете на сайті: www.datagroup.ua

Будемо раді бачити Вас в числі співробітників нашої компанії!