Державний Університет Телекомунікацій

З днем підприємця!

У першу неділю вересня Україна традиційно відзначає День підприємця!

Колектив кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікацій щиро вітає своїх студентів, майбутніх підприємців з цим святом.

Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Без приватного бізнесу неможливо уявити металургію і будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв'язок, інші галузі економіки.

Майбутні випускники нашого університету – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню нашої держави.

Тож дозвольте у цей святковий день побажати всім вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя та щоб приязне відношення долі завжди супроводжувало вас у всіх ваших починаннях та справах!

Оцініть новину:
4

Читайте також

26 грудня 2017 року в урочистій обстановці старшому викладачу кафедри Компьютерних наук Василенку Володимиру Вікторовичу вручено Диплом Кандидата наук..
16 січня 2018 року Міністерством освіти і науки України внесені зміни до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, з..
16.01.2018 року в стінах навчальної лабораторії кафедри Мобільних і відеоінформаційних технологій відбувся захист магістерських робіт студентами акаде..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 450
^