Державний Університет Телекомунікацій

З днем підприємця!

У першу неділю вересня Україна традиційно відзначає День підприємця!

Колектив кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікацій щиро вітає своїх студентів, майбутніх підприємців з цим святом.

Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Без приватного бізнесу неможливо уявити металургію і будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв'язок, інші галузі економіки.

Майбутні випускники нашого університету – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню нашої держави.

Тож дозвольте у цей святковий день побажати всім вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя та щоб приязне відношення долі завжди супроводжувало вас у всіх ваших починаннях та справах!

Читайте також

Викладачі та студенти кафедри ІКБ відвідали виставку «БЕЗПЕКА-2017»«БЕЗПЕКА-2017» — провідна та найбільша в Україні вист..
У рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою кафедри Мужанова Т.М. виступила перед учнями шкіл ..
В галузі вищої освіти одним із актуальних завдань контролю ефективності навчання є об'єктивна оцінка рівня знань, умінь, навичок студентів. Одним ..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 311
^