Державний Університет Телекомунікацій

З днем підприємця!

У першу неділю вересня Україна традиційно відзначає День підприємця!

Колектив кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікацій щиро вітає своїх студентів, майбутніх підприємців з цим святом.

Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Без приватного бізнесу неможливо уявити металургію і будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв'язок, інші галузі економіки.

Майбутні випускники нашого університету – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню нашої держави.

Тож дозвольте у цей святковий день побажати всім вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя та щоб приязне відношення долі завжди супроводжувало вас у всіх ваших починаннях та справах!

Оцініть новину:
7

Читайте також

14 – 16 травня в Державному університеті телекомунікацій пройшов Регіональний семінар Міжнародного союзу електрозв’язку для країн Європи т..
Станом на початок травня зв’язком 4G в Україні скористались 2 млн 150 тисяч українців. Про це УНН повідомили у прес-службах українських оператор..
Методи викладання іноземної мови постійно розвиваються, особливо разом з досягненнями в галузі технологій. Але які зміни мали найбільший вплив на викл..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 586
^