Шановні першокурсники!

09:09, 05-09-2017

Ви стали студентами Державного університету телекомунікацій – одного з найпрестижнішого вищого навчального закладу країни. Ви увійшли у дивний світ студентства, де маєте багато про що довідатися, стати учасниками визначних подій. Однак найголовніше ваше завдання – сумлінно вчитися, з найперших днів серйозно ставитися до занять. Тільки тоді ви зможете стати професіоналами в обраній спеціальності й справжніми громадянами.

Кафедра менеджменту Державного університету телекомунікацій вітає зі святом Знань адміністрацію, професорсько-викладацький колектив, студентів, друзів та знайомих!

До вітального слова першокурсників звернулись Ректор Державного університету телекомунікацій д.т.н., професор Толубко В.Б. та запрошені гості, фахівці у сфері телекомунікацій та управління провідних організацій, що співпрацюють з Університетом.

Міцного здоров'я, плідної праці, наукових здобутків, радості та Божої благодаті Вам у навчальному році!