Відкрите заняття на кафедрі «Управління інформаційної та кібернетичної безпеки»

10:18, 07-09-2017

4 вересня доцент кафедри «Управління інформаційної та кібернетичної безпеки» к.держ.упр. Мужанова Тетяна Михайлівна провела відкрите заняття з дисципліни «Інформаційна безпека держави» для студентів групи УБД-31.

На занятті були присутні директор Навчально-наукового інституту захисту інформації Довбешко С.В., завідувач кафедри систем технічного захисту інформації Лазаренко С.В., аспіранти кафедр ННІЗІ. Заняття проведене на належному методичному рівні.

Доцент Мужанова Т.М. вдало поєднала у вступній лекції викладення нового матеріалу з повторенням вивчених у минулому навчальному році тем, використала мультимедійні засоби. За результатами обговорення викладачу надано методичні рекомендації щодо підвищення рівня педагогічної майстерності.