Перші навчальні тижні для першокурсників

08:12, 18-09-2017

1 вересня розпочався навчальний рік. З 2017 року кафедра економіки підприємств та соціальних технологій здійснює підготовку студентів за двома спеціальностями: - 051 «Економіка»; - 054 «Соціологія».

Студенти обох спеціальностей вдало приступили до навчання і знайомляться з традиціями та перевагами навчання в Державному університеті телекомунікацій.

Головною відмінністю навчання першокурсників є те, що вже з першого семестру вони опановують дисципліни за майбутньою спеціальністю.

Так, студенти-економісти вже почали вивчати самоменеджмент, маркетинг та менеджмент. Ці дисципліни є основою підготовки професійних фахівців економічного профілю.

Першокурсники-соціологи, у свою чергу, опановують пропедевтичний курс з сучасної соціології, слухають лекції з таких актуальних дисциплін, як «Соціологія культури» та «Сучасні соціологічні парадигми».

Поглиблене вивчення англійської мови також є візитною картою Університету і першокурсники вже мали змогу у цьому переконатись.

За кожною  студентською групою закріплені куратори. Зокрема, куратором групи ЕКД-11 є доцент кафедри Ромащенко Ольга Сергіівна, а групи СТД-11 – старший викладач Труш Марія Сергіївна. Куратори допоможуть студентам зорієнтуватись в особливостях навчального процесу, підтримають будь-яку студентську ініціативу та врахують усі побажання.

Бажаємо Вам усього найкращого у новому навчальному році, шановні Студенти!

З повагою, викладачі кафедри економіки підприємств та соціальних технологій.