Вітаємо аспірантів кафедри ІПЗ!

11:18, 22-09-2017

Колектив кафедри Інженерії програмного забезпечення в цьому навчальному році поповнився молодими та ініціативними асистентами:

Гаманом Антоном Васильовичем

Гребенюком Віктором Вікторовичем

Дібрівним Олесем Андрійовичем

Хлопці прийшли до нас з індустрії, де вже отримали досвід тестування та розробки програмного забезпечення. Кожен з них розуміє, що наша найбільша цінність – це молодь! Тому, прийшли до нас, щоб поділитись своїми знаннями з нашими студентами.  Приємно також відзначити, що кожен з них не бажає зупинятись  на досягнутому  і прагне підвищувати свій рівень, тому - вирішили вступати до аспірантури Державного університету телекомунікацій.

Після успішно складених іспитів, сьогодні, нам приємно привітати наших колег, з вступом до аспірантури!

Ви зробили ще один крок до успіху,бажаємо не зупинятись на досягнутому та захоплюючого наукового пошуку!

Колектив кафедри ІПЗ