Профорієнтаційна робота серед випускників СШ №124 м. Києва

09:39, 28-09-2017

Доценти кафедри Інформаційних систем та технологій відвідали спеціалізовану школу № 124 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва.

Було проведено зустріч з учнями 11-го класу та їх батьками у рамках батьківських зборів. Присутні були ознайомлені з переліком спеціальностей для вступу до Університету, особливостями навчального процесу та сутністю інноваційного змісту навчання.

Було висвітлено усі переваги навчання у Державному університеті телекомунікацій та перспективи подальшого працевлаштування.

У результаті проведеної зустрічі, батьки виявили значний інтерес та зацікавленість у вступі дітей до Державного університету телекомунікацій.

Батьки та майбутні абітурієнти, а також усі бажаючі, були запрошені на День відкритих дверей, що проводиться кожної п’ятниці о 16:00.