Укр.

MUK SECURITY HUB 2017

12:18, 05-10-2017

4 жовтня відбувся щорічний MUK EXPO, який зібрав велику кількість українських та зарубіжних IТ-професіоналів.

На MUK EXPO лідери ринку інформаційних технологій представили свої технологічні рішення, обладнання та продукти.

Відбулися численні демонстрації і доповіді IT-професіоналів, в кулуарах відбувався обмін досвідом та спілкування з колегами в професійному колі, проводилися різного роду переговори.

В рамках MUK EXPO відбулася подія MUK SECURITY HUB 2017, в якій взяли участь студенти – майбутні фахівці з кібербезпеки та викладачі.

Очолив делегацію нашого Університету директор інституту захисту інформації Довбешко Станіслав Володимирович.

Участь в програмі IBM Academic Initiative і вивчення продуктів IBM Security в новому навчальному році дозволило студентам і викладачам впевнено себе почувати на MUK SECURITY HUB 2017.

Виступи експертів з кібербезпеки, різноманіття запропонованих підходів і рішень в цій галузі говорять про те, що проблема забезпечення кібербезпеки далека від свого вирішення.

«Ми її вирішимо!» – сказали майбутні фахівці з кібербезпеки.