Впровадження до навчального процесу новітнього обладнання Hewlett Packard Enterprise

15:33, 23-10-2017

На Кафедрі комп`ютерних наук створена система підготовки висококваліфікованих фахівців з використання обладнання компанії Hewlett Packard Enterprise на рівні міжнародної сертифікації в аудиторії 132, яка являється Навчально-науковим центром технологій Hewlett Packard.

На цьому рівні студенти оволодівають практичними навичками налаштування, конфігурації,  пошуку несправностей та оптимізації широкого кола рішень в обладнанні дротових та бездротових мереж, серверних систем, віртуальних комп’ютерів  та хмарних технологій.

Все це в комплексі дозволяє підготувати студентів, які зможуть виконувати професійні обов’язки за професіями: спеціаліст по мережним технологіям, системний адміністратор, мережевий адміністратор, мережевий архітектор, інженер інфраструктури, оператор другого та третього рівнів технічної підтримки.

З метою подальшого покращення підготовки студентів на кафедрі додатково отримано та встановленно обладнання компанії Hewlett Packard Enterprise сервера Proliant DL60 Gen9, стійка телекомунікаційна, Power Distribution Unit, яке використовується для вивчення в навчальних дисциплінах: Інфраструктура мереж майбутнього, Хмарні технології, Інформаційно-комунікаційні технології.