Чекаємо на Вас, наші майбутні студенти-МЕНЕДЖЕРИ!

10:00, 23-10-2017

Профорієнтаційна робота з молоддю в  місті  Бровари

12.10.2017 року асистент кафедри Менеджменту Шмалій Людмила Володимирівна провела профорієнтаційну роботу у навчальних закладах м. Бровари. А саме, з учнями 11-х класів  Броварської загальноосвітньої  школи №6 та Броварської спеціалізованої школи № 7.

Абітурієнтів було запрошено на День відкритих дверей до Державного Університету Телекомунікацій  з метою особисто та більш детально познайомитися зі закладом. Абітурієнти отримали агітаційний матеріал, а також всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, факультетів.

Відповідаючи  на запитання, Людмила Володимирівна  розповіла , що у Державному Університеті Телекомунікацій велика увага приділяється вивченню англійської мови. А юнакам стане у нагоді навчання на військовій кафедрі, яка відкрилась в університеті. Взагалі  навчання – це дуже цікавий процес, який забирає велику частину часу та уваги. Крім того, навчання формує подальший життєвий шлях, професійну діяльність та впливає на якість самого життя в перспективі.

Тому дуже важливо вчитися саме там, де комфортно і де можна здобути потрібну професійну підготовку. Університет — це путівка в життя; чудовий плацдарм для самореалізації; цікаві заняття, які приносять і користь, і задоволення; це місце, куди постійно хочеться повертатися; це надзвичайні люди навколо, з якими хочеться спілкуватися в майбутньому, але найголовніше — це викладачі, знавці своєї справи, які залюбки діляться своїм досвідом та знаннями.

Двері  нашого закладу завжди відкриті для майбутніх студентів, ми радо зустрінемо Вас в Державному Університеті Телекомунікацій!  Наш університет — неймовірне місце з теплою родинною атмосферою!

Зустрічі були по-справжньому цікаві, динамічні та продуктивні. Дякуємо дирекції закладів, а саме Приделюк Людмилі  Миколаївні  та  Жигуловій Ользі Андріївні за співпрацю та привітний прийом.