Науковий дебют першокурсника!

15:10, 26-10-2017

25 жовтня 2017 року відбулась І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Маркетинг майбутнього: виклики та реалії» на базі Державного університету телекомунікацій.

В науковому заході взяли участь ведучі науковці України у сфері маркетингу, а саме: Виноградова О.В., Дайновський Ю.А., Федорченко А.В., Смерічевський С.Ф., Колосок В.М., Тупкало В.М., Євтушенко Н.О. та інші. Дуже приємно, що поряд з такими поважними науковцями, до участі у пленарному засіданні конференції було обрано доповідь студентки першого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Каленської Налії Володимирівни з темою «Маркетингові чинники формування бізнес-інтересу».

Вітаємо Каленську Налію Володимирівну – студентку І курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій, з вдалим науковим дебютом!