Студенти спеціальності ІСТ прийняли активну участь у конкурсі «Візитка першокурсника – 2017»

16:03, 26-10-2017

Колектив кафедри Інформаційних систем і технологій вітає студентів факультету Інформаційних технологій з перемогою у студентському конкурсі «Візитка першокурсника - 2017», який відбувся 25 жовтня 2017 року.

У підготовці до конкурсу, а також у самому конкурсі безпосередню участь приймали студенти групи ІСД-11 та ІСД-21, а саме: Віктор Береговенко, Дмитро Голюк, Владислав Усіченко, Юрій Бєлкін та Максим Асман. Вони з гідністю представили свій факультет та отримали заслужену перемогу.

Усі студенти Державного університету телекомунікацій беруть активну участь у студентському та громадському житті Університету, розвивають свої таланти та досягають нових висот!!!