ПРОБЛЕМИ МІЖОСОБИСТІСНИХ КОМУНІКАЦІЙ - тема розширеного засідання студентського наукового гуртка «ІТ-маркетолог»

23:26, 30-10-2017

26 жовтня 2017 року на кафедрі Маркетингу відбулося розширене засідання студентського наукового гуртка «ІТ-маркетолог».

Зустріч відбулася за участю керівників студентського наукового гуртка: доцента кафедри Н.О. Євтушенко, ст. викладача кафедри О.В. Крижко, доцента кафедри  А.О. Наторіноїта практикуючого психолога О.В. Шевченка, а також студентського активу наукового гуртка.

Відкрила розширене засідання наукового гуртка «ІТ-маркетолог»професор, доктор економічних наук завідувач кафедри маркетингу О.В. Виноградова,яка наголосила на важливості проведення заходів такого плану для підготовки фахівціввисокогорівня.

Для студентів – першокурсників особливе значення мають питання міжособистісних відносин, які проводились у дискусійному форматі за темою «Проблеми міжособистісних комунікацій» між студентами та практикуючим психологом О.В. Шевченко.

Роль психолога О.В. Шевченко у проведенніцього заняттяполягалаунаданні можливості учасникам висловити свою точку зору на дуже злободенну проблему, у обговоренні зі студентами-першокурсниками питань щодо основних психологічних чинників, які зумовлюють виникнення міжособистісних конфліктів. Було на конкретних прикладах пояснено можливості саморегуляції у складних життєвих ситуаціях, здатність своєчасно виявляти проблеми комунікацій і сприяти їх вирішенню. Все цездійснює цілеспрямований вплив на студента як особистість з метою гармонізації його психічного та соціального життя.

Таким чином, обговорення на засіданні наукового гуртка «ІТ-маркетолог» наукових проблем комунікативного характеру, практичних ситуацій та визначення шляхів їх вирішення показалонашим студентам важливість науки у формуванні здорових міжособистісних відносин, навчило їх бути більш комунікабельними, легко адаптуватися до реалій сучасності та надало натхнення дляподальшої науково-практичної діяльності.