XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Державний університет телекомунікацій визначено базовою організацією для діяльності IoT SIG в Україні

11:14, 02-11-2017

25 жовтня 2017 року рамках Товариства Інтернет - ISOC була зареєстрована спеціальна група за інтересами (SIG), яка оголосила своїм спільним інтересом дослідження, просування, навчання та впровадження знань і практичних технологій, пов'язаних з Інтернетом речей - ISOC IoT SIG.

У число засновників IoT SIG входять представники України, Вірменії, Грузії та Білорусі. Базовою організацією для діяльності IoT SIG в Україні став Державний університет телекомунікацій.

Основні цілі ISOC містяться у сприяння відкритому розвитку, еволюції та використання Інтернету в інтересах всіх людей в усьому світі. Для цього ISOC забезпечує в рамках IETF відкриту розробку документів RFC - стандартів і протоколів адміністрування та технічної інфраструктури Інтернет. ISOC проводить форуми для обговорення питань, які впливають на розвиток  і використання Інтернету в технічних, комерційних, соціальних та інших контекстах, створює умови для міжнародного співробітництва.

Одним з основних напрямків діяльності ISOC є сприяння розвитку кращих освітніх практик - проведення майстер-класів, лекцій, семінарів як в очному, так і в режимі дистанційного навчання провідних світових фахівців, формування програм підтримки дослідницьких ініціатив для студентів та викладачів, надання стипендій для відвідування міжнародних форумів.

IoT SIG ставить завдання розробки, вивчення і дослідження ефективних і адекватних інноваційних рішень для технологій і послуг в сферах, пов'язаних з IoT, проблем безпеки IoT, участі в молодіжних, студентських, освітніх, університетських спільнотах, надання додаткової освіти, отримання практичних навичок для роботи з RFC і передовими методами в IoT, організації навчальних курсів, курсів підвищення кваліфікації.

У зв'язку з цим, для студентів Державного університету телекомунікацій  запланована підготовка кількох лекцій в дистанційному режимі, які проведуть провідні фахівці Інтернет з США, Німеччини та Японії. Лекції будуть проводитися англійською мовою.

Планується, що в структурі IoT SIG буде 6 дослідних робочих груп за напрямками: (1) захист даних і підтримки конфіденційності, (2) кібербезпека, (3) розробка і дослідження IoT додатків для різних галузей економіки - сільське господарство, охорона здоров'я, охорона навколишнього середовища і т.д., (4) дослідження питань інфраструктури та регулювання IoT, (5) дослідження різноманітності протоколів IoT в додатках IoT і реалізації IPv6 в IoT, (6) освітні ініціативи і підвищення рівня професійної підготовки для студентів та викладачів.

Головою ISOC IoT SIG став представник України Каргаполов Юрій, який одночасно є викладачем кафедри Комп’ютерних наук нашого університету

Переглядів: 5 394