Засідання виконкому Футбольної асоціації студентів м. Києва

13:15, 02-11-2017

У четвер,  19 жовтня відбулося п’ятнадцяте засідання Виконавчого комітету Футбольної асоціації студентів м. Києва.

Участь в обговорені основних питань засідання взяв Віце-президент Федерації футболу України, Президент ФФК Ігор  Кочетов, який під час виступу наголосив на основних напрямках розвитку футболу в столиці та студентського зокрема:  «Дуже важливо, що кількість студентських команд, які виступають у Ваших змаганнях, з кожним роком тільки збільшується. Не менш важливим є те, що саме ФАСК проводить змагання з футзалу серед жіночих команд ВНЗ, адже дівчата також можуть і хочуть демонструвати свої сили на паркеті. Завдяки Вам у студентського футболу столиці є потенціал».

Члени Виконкому та представники університетів обговорили основні питання пов’язані з організацією та проведенням XV Чемпіонату, Першості та розіграшу Кубку м. Києва серед студентських команд ВНЗ сезону 2017-2018 рр. та проведення IV Чемпіонату та розіграшу Кубку з футзалу серед жіночих команд ВНЗ столиці. Для цих змагань були затверджені Регламенти їх проведення та положення про розіграш Кубку. Були визначені строки проведення першого кола змагань з футзалу з 13 листопада по 22 грудня, друге коло – з 5 лютого по 6 квітня. Заявковий період проходитиме з 6 по 10 листопада.

Присутні на засіданні підтримали підписання партнерської угоди між ФАСК та компанією «Джаст Спорт» - офіційним представником ТМ Select в Україні, за умовами якої офіційним м’ячем змагань з футзалу під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва на сезон 2017-2018 рр. став м’яч Select Futsal Tornado.