Вчимося граючи

22:34, 03-11-2017

3 листопада 2017 р.  у  Державному університеті телекомунікацій  відбулося відкрите заняття к.е.н. Литвинової О.В. з дисципліни «Економіка торговельного підприємства»  для студентів навчальної групи ПТБ-21 напрямку підготовки 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Доцент кафедри ПТБД Литвинова Ольга Володимирівна зі студентами  опрацьовувала проблематику взаємозв’язку основних економічних показників торговельного підприємства. Кульмінацією заняття стало застосування кейс-методу для аналізу проблемних завдань, що створило в аудиторії атмосферу творчого і колективного пошуку системи правильних рішень.

Формою проведення заняття було обрано моделювання реальної бізнес-ситуації щодо операційної діяльності підприємства, створеної з метою прийняття управлінського рішення в конкретних господарських обставинах  для формування у студентів практичних  навичок зі спеціальності.

Студенти легко сприйняли бізнес-гру, активно працювали на прикладі аналізу реальних форм звітності Публічних акціонерних товариств. В результаті заняття студенти набули практичних навичок з аналізу економічних показників торговельного підприємства.

Викладач продемонструвала високий рівень педагогічної майстерності та уміло використовувала програмне забезпечення під час проведення заняття.