Тільки в Державному університеті телекомунікацій студентів не бояться підпускати до дорогого обладнання Cisco!

12:43, 30-11-2017

На кафедрі Комп'ютерної інженерії в Державному університеті телекомунікацій вже понад 5 років існує Академія Cisco. Академій цієї компанії не мало по всій Україні, але тільки наш університет може похвалитися постійним оновленням обладнання Cisco.

Ми йдемо в ногу з технічними новинками і вимогами сучасних роботодавців!

Наші студенти вже на першому курсі мають можливість отримати сертифікат від Світового виробника серверів, компанії Cisco. На практичних і лабораторних заняттях наші студенти можуть своїми руками працювати на обладнанні Cisco!

Ні для кого не секрет, що обладнання Cisco дуже дороге і жодна компанія не дозволить людині без відповідного сертифікату навіть близько підходити до такого обладнання!

Ми пишаємося тим, що у нас є така можливість – надати студентам вже з першого курсу вчитися працювати на обладнанні Cisco!