ІТ-кафе зустрічає іноземних студентів смачними стравами

16:55, 02-12-2017

Першого дня зими 2017 року іноземні студенти груп ПВ-1, ПВ-2 Державного університету телекомунікацій відчули сімейне тепло та турботу від викладачів кафедри української мови.

За вікном то сніг, то дощ, а в університеті окрім професійного викладання української мови як іноземної, ще й увага! Спочатку гарячий чай з домашніми пирогами та спілкування українською мовою з викладачами.

На великій перерві студенти відвідали затишне ІТ-кафе Державного університету телекомунікацій.

У цьому кафе відвідувачі не лише відпочивають, а й оздоровлюються. У меню лише здорова та смачна їжа.

Студент із Конго говорить:

“Я би порівняв українську мову з українськими млинцями з сиром, що готують в кафе. Вона така ж м’яка і солодка, і при цьому дивна і малозрозуміла– поки не розкуштуєш. Ковтаєш шматочок та  отримуєш приємний мелодійний звук. Ось в чому секрет української мови”.

Щиро дякуємо адміністрації Державного університету телекомунікацій за те, що створює максимально комфортні умови для студентів!!!